Kimler Tüp Bebek Tedavisi Yaptırabilir?

 

Kimler Tüp Bebek Tedavisi Yaptırabilir?

  • Fallop tüplerinde yani yumurtalıkları rahim ile bağlayan tüpler de herhangi bir tıkanıklık ya da yapışıklık olanlar
  • Erkekte üretilen sperm sayısının yetersiz ya da oluşan sperm kalitesinin yumurtayı dölleyemeyecek kadar düşük olması
  • Bağışıklık sistemi ile ilgili sorunlar
    • Uzun süredir yapılan ama bir türlü sonuç alınamayan kısırlık tedavileri sonucunda tüp bebek tedavisi yapılabilmektedir.

Yumurta Donasyonu İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yumurta nakil(donasyon) işlemleri kadında bulunan yumurta üretiminde kaynaklanan bir bozukluk nedeni ile ortaya çıkan kısırlık durumlarında yapılabilen bir tedavi yöntemidir. Verici veya donör olarak adlandırılan bir bayandan alınan sağlıklı yumurtalar gebelik oluşmayan bayana nakil edilir. Ülkemiz de bu işlem yasal olmadığı için yapılmamaktadır. Ancak yumurta donasyonu işlemini yasal ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Hem de bütçenizi koruyacak uygun fiyatlar ile yapabilmektedir. Hem de tüp bebek, infertilite alanları üzerinde uzmanlaşmış olan hekimler ve ekipleri tarafından yapılmaktadır.

Dondurulmuş olan yumurtaları kullanmadan ve eğer istenirse verici alıcı tarafından tanıdık bir bayanda olabilmektedir. Genel de bu tanıdık kısır olan bayanın kız kardeşidir ancak merkez de çalışanlar böyle durumlarda alıcıyı uyarmalıdır. Bu uyarılması gereken durumlar genelde ilerde çıkabilecek anlaşmazlıklar, miras sorunları, çocuğu sahiplenmek gibi durumlardır. Gene de istenirse Kıbrıs da bu işlem gerçekleştirilebilir.

Cinsiyet Seçimi Yapılabilir Mi?

Erkek ya da kız cinsiyete özgü olan genetik hastalıkları belirlemek için PGT adı verilen özel bir yöntem sayesinde cinsiyet belirlenebiliyor. Bu işlem sayesinde ayrıca genetik hastalıklar önceden belirlenip önlemler alınabiliyor. cinsiyet seçimi yapan güvenilir, yasal merkezler bulundurmakta ve sizlerin bütçenizi de düşünerek uygun fiyatlar sunmaktadır.

Artık bebek sahibi olmak hayal değil. Bu nedenle teknolojik gelişmelerden faydalanabilirsiniz.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: