Künye

İMTİYAZ SAHİBİ – Grantee

Emrah Kefeli
emrah@sorularlasaglik.com
Tel: 0555 *** **55

ADRES / Adress

Merkez mahallesi , Ayazma caddesi NO:03 Kağıthane / İSTANBUL

GENEL YAYIN YÖNETMENİ – Editor in Chief

Fatih Yilmaz
fatih@sorularlasaglik.com

HABER EDİTÖRLERİ – News Editors

Emine Kefeli  – emine@sorularlasaglik.com
Sümeyye Karaoğlu – sumeyye@sorularlasaglik.com
Sinan Soylu – sinan@sorularlasaglik.com
Alaattin Yazıcı – alaattin@sorularlasaglik.com

GECE EDİTÖRÜ – Night Editor (Çalışma Saatleri / Working Hours 23:00-08:00)
Mahmut Karaoğlu – mahmut@sorularlasaglik.com

HUKUK DANIŞMANI – Jurisconsult
Av. Muammer Arıncı

REKLAM MÜDÜRÜ – Advertising Manager
Emin Erzurumluoğlu  – reklam@sorularlasaglik.com

YAZILIM / Software
WordPress Sağlık Teması

YER SAĞLAYICI / Location Provider
BURTİNET İNTERNET HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

Fikirtepe Mahallesi, ŞUA Elite Concept Residance,
A2 Blok / 126, 34720 Kadıköy / İSTANBUL
Telefon: +90 850 840 1147
Email: info@burtinet.com

BASIN BÜLTENLERİ – Press Release
Sitemizde yayınlanması istediğiniz basın bildirileri veya haberleri iletisim@sorularlasaglik.com E-mail adresine gönderebilirsiniz. Gönderilen haber ve basın bildirileri Genel yayın yönetmeni ve editörlerimiz tarafından incelendikten sonra haber değeri taşıyanlar sitemizde yayına alınacaktır. sorularlasaglik.com  sitesinde yayınlanan köşe yazıları ve yapılan yorumların her türlü yasal sorumluluğu yazarlara ait olup sorularlasaglik.com yazılarının sorumluluğunu kabul etmez.

 

Yayın İlkelerimiz ve Gizlilik Politikamız

 

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-05-31 01:03:55
2019-10-18 18:08:58
Dişler Nasıl Fırçalanmalıdır? | Sorularla Sağlık: […] asla kullanılmamalıdır. Diş fırçaları en geç altı ay içinde
2019-10-18 16:28:09