Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial Nedir?

Uygulama cildimizdeki birçok sorunların giderilmesinde sunulur. Yöntem yüksek teknoloji üzerinden sunulur. Bu kapsamda sorunsuz bir şekilde işlev sunar. Uygulama üzerinden daha berrak bir cilde sahip oluruz.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

diğer güzellik uygulamalarında olduğu gibi hydrafacial uygulaması genellikle seanslar halinde sunulur. İlk olarak cildin temizlenmesi için kaliteli losyon cilde uygulanır. Bu aşamadan sonrasında farklı losyon üzerinden cilt gözenekleri yumuşatılır. Bu aşamadan sonrasında ise vakumlu cihaz üzerinden cilt derinlemesine arındırılır.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Uygulama doğrudan daha kaliteli cilde sahip olmamızı sağlar. Bu doğrultuda cildimizdeki birçok sorunları dakikalar içerisinde yok eder.

Hydrafacial Cilt Bakım Yöntemleri

Hydrafacial ler cilt bakım yöntemleri arasında birinci sırada yer alır. Yöntem çeşitli cilt sorunlarına maruz kalan herkese hitap eder.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Hydrafacial ler uygulama avantajları arasında yöntemin düşük maliyetli olması ve garantili sonuç sunması bulunur. Böylece yöntemde hem maliyetten hem de zaman açısından avantajlı olabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nedir?

Güncel referanslar doğrultusunda sunulan lazer epilasyon istenmeyen tüylerin yok edilmesini kapsar. Yöntem doğrudan hydrafacial uygulaması sunulan güzellik merkezince garanti ışığında sunulur. Bu kapsamda soğuk lipoliz uygulaması gibi yüksek başarı sunar.

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkin yolu lazer epilasyon uygulamasıdır. Profesyonel güzellik salonu tarafından uygulanan yöntem doğrudan istenmeyen tüyleri kökünden yakar. Böylece hydrafacial uygulaması gibi kalıcı çözümler sunar.

Bunun haricinde yeni güzellik yöntemleri de merak ediliyor. Bunlar arasında soğuk lipoliz yer alır. Yöntem seanslar halinde sunulup doğrudan fazla yağları soğuk vakumlu cihaz üzerinden yok eder. Böylece fit bir beden elde edilir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Uygulamadan faydalanabilmek için öncelikle vücudunuzun herhangi yerinde istenmeyen tüy ya da kılların hasıl olması gerekir. Bu doğrultuda lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Uygulama lazer cihazla yapılır. Cihaz kıl köklerine yaklaştırılarak köklerin sağlıklı bir şekilde yakılmasını kapsar. Bu kapsamda hydrafacial uygulaması gibi epilasyondan da güvenle faydalanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygundur?

Yöntemde yaş sınırı yoktur. Bu nedenle soğuk lipoliz uygulaması gibi beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılar. Lazer cihazlı epilasyonlar herkese hitap eder.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

Uygulama yüz, kol, bacak, kalça, sırt ve omuz bölgelerine uygulanabilir. Bu nedenle lazerli epilasyonlar geniş bölgeler üzerinden sunulur.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Ev ya da işletmenizin konforunda güncel lazerli epilasyon fiyatlarına bakabilirsiniz. Fiyat tarifesini inceleyebilir ve aynı günde seans alabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Nasıl Yapılır?

Soğuk lipolizler uzmanlar tarafından sunulur. Bu yöntemde ilk olarak cilt temizlenir. Hemen akabinde soğuk vakumlu cihaz üzerinden fazla yağ katmanları kademeli olarak eritilir.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Uygulama vücudun herhangi bölgelerinden dahi uygulanabilir. Özellikle yüz ve kalça gibi bölgelerden soğuk lipolizler yoğun olarak sunulur.

Soğuk Lipoliz Sonrasında Neler Oluşur?

Soğuk lipoliz, uygulama sonrasında cilt yüzeylerinde çok hafif düzeyde morluk ve ödemler görülebilir. Bu yan etkiler son derece doğaldır. Bu nedenle bireyin panik yapmaması gerekir. Yan etkiler etkisini birkaç gün içerisinde kaybeder.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Uygulama genel olarak tek seans üzerinden sunulur. Fakat yoğun yağlanma gibi durumlarda soğuk lipolizler ortalama olarak 2 veya 3 seans üzerinden gerçekleştirilebilir. Özellikle de 2.seanstan itibaren 3 ay sonrasında yeniden seans alınması tavsiye edilir. Soğuk lipolizlerin herhangi riskleri bulunmuyor. Bu nedenle yöntem 81 ilimizden güvenle uygulanır.

Cildinizin daha canlı kalması açısından da yöntemden faydalanabilirsiniz. Çünkü soğuk lipolizler sadece fazla yağları atan uygulama değildir. Bu yöntem aynı zamanda cildin güzelleşmesini de sağlar. Böylece daha genç görünmenize destek olur. Soğuk lipoliz için profesyonel güzellik merkezinden randevu alabilirsiniz. Ayrıca tüm güzellik yöntemlerinde ödemenizi tüm banka kredi kartlarınızdan yapabilirsiniz. Böylece ek komisyon ödemezsiniz.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: