Lazer Epilasyon Yöntem ve Avantajları Nelerdir?

Lazer Epilasyon Yöntem ve Avantajları Nelerdir?

İstenmeyen kıl ve tüylerinden kurtulmak isteyen kişilere uygulanan lazer epilasyon işlemleri, kılın yapısı, cilt tipi ve rengi, kişinin yaşı ve cinsiyeti, ırksal faktörler gibi etkenlerden dolayı farklı yöntemler kullanılarak uygulanıyor.

Cilde herhangi bir zarar vermeden kıl köklerine etki eden lazer ışınları, kökte bulunan kılın uzaması ve renk vermesine yardımcı olan madenin yok olmasını sağlıyor. Kıl kökünü kalıcı olarak kaldıran bu işlemler, Üsküdar Lazer Epilasyon firmamız tarafından kusursuz hizmetler ile gerçekleştiriliyor.

Üsküdar Lazer epilasyon merkezi olarak son teknoloji cihazlarımız ve uzman ekip kadromuz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.  Son yıllar da popüler uygulama olan lazer epilasyon işlemleri, birçok farklı firma tarafından çeşitli yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

İstenmeyen tüylerinden acısız ve kolay yöntemler ile kurtulmak isteyen kişiler, Üsküdar Lazer Epilasyon firmamız hizmetlerinden faydalanabilirler. Lazer epilasyon yöntem ve teknikleri kişinin durumuna bağlı olarak değişiklik gösterir.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyon işlemlerinin hızlı ve kalıcı olması birçok avantajı da beraberinde getirir. Bu anlamda lazer epilasyon işlemleri kıl köklerini hedef aldığından cilt yüzeyinde herhangi bir hasara neden olmaz. Oldukça hızlı bir şekilde atışlar yapılan lazer epilasyon işlemleri sonrasında ağda veya jilet gibi temizleyici aletlerin kullanılması söz konusu değildir. Üsküdar lazer epilasyon merkezi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon uygulamaları cinsiyet ayrımı yapmaksızın herkes için gerçekleştirilebilir. Lazer epilasyon işlemleri 18 yaş üzerine uygun görülmüş olsa da bazı genetik faktörlerden dolayı 12 yaş sonrasında da yapılabilir. Bu anlamda işlemi yapacak olan firmanın deneyim sahibi olması büyük önem taşır. Lazer epilasyon işlemlerinde Ataşehir lazer epilasyon firmamız uzman ekip kadrosu ile hizmetlerine devam ediyor.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon işlemleri vücudun tüm bölgelerine yapılabilir. İstenmeyen tüylerin olduğu bölgelerde etkisini gösteren bu işlemler, uygulama yapılacak alana göre teknikler kullanılarak yapılır. Lazer epilasyon bölgeleri genellikle koltuk altı, genital bölge ve bacaklardır. Ataşehir Lazer Epilasyon merkezi olarak vücudun tüm alanlarında işlemlerimize devam ediyoruz.

Epilasyonda Seans Aralıkları Ne Kadardır?

Lazer epilasyon işlemlerinde seanslar, uygulama yapılan bölgeye bağlı olarak değişiklik gösterir. Lazer epilasyonun kol ve bacaklara yapılması 6-8 hafta aralında iken yüz bölgesi seans aralığı 4- 6 hafta olarak belirlenmiştir. Maltepe lazer epilasyon firmamız kişiye uygun seans aralıkları ile hizmetlerine devam ediyor. Lazer epilasyon işlemlerinde programlar kişiye özel olarak hazırlandığından, uygulanacak yöntem ve kullanılacak cihazlar da farklıdır.

Epilasyon Sırasında Acı Hissedilir Mi?

Lazer epilasyon işlemleri sırasında acı hissi yoktur demek doğru değildir. Ancak ağda gibi yöntemler ile karşılaştırıldığında acı hissinin en aza indirildiği görülebilir. Lazer epilasyon işlemlerinde özellikle genital bölgelerde konfor sağlanması için anestezi kremleri kullanılabilir. Maltepe Lazer Epilasyon işlemlerimizde sizin için en iyisini yapmaya devam ediyoruz.

Epilasyon Sonrasında İz Kalır Mı?

Lazer epilasyon işlemlerinde en çok merak edilen konulardan bir tanesi de işlem sonrasında iz kalıp kalmayacağıdır. Epilasyon işlemleri sonrasında zararlı ışınlardan uzak kalındığı takdirde iz söz konusu değildir. Bu neden ile Maltepe lazer epilasyon merkezimizin öneri ve tavsiyelerine mutlaka hassasiyet gösterilmelidir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları son dönemlerde internet arama motorlarının başında gelir. Lazer epilasyon fiyatları uygulamayı yapacak olan firma, kıl kökü yoğunluğu, işlemin yapılacağı alan büyüklüğü ve kullanılacak olan cihaza bağlı olarak farklılık gösterir. Üsküdar lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: