Hydrafacial Yöntemleri

Hydrafacial Yöntemleri

Cilt temizlik yaparken aynı anda cildi temizleyen ve gençleşmeyi sağlayan bir tedavidir. Bu işlemde vakumlu bir cihaz ile ölü deriler aspire edilerek temizlenir ve aynı zamanda cilde antioksidan sağlanarak cilt yenilemesi sağlanır.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Bu işlem son derece basit olup ilk başta kişiye cilt tipine uygun olan solüsyon sürülür. Cilt yüzeyi temizlenir ve vakum ile birlikte cilt temizlenir.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Tercih edilen hydrafacial uygulama genel olarak kişinin cildinde meydana gelen ölü derilerin ve gözeneklerin kapatmış olduğu sorunları çözmek adına geliştirilen bir tedavi işlemidir. Bu tedavi işlemi ile birlikte kişiler daha genç bir görünüme sahip olabilir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Yöntemleri

Uygulanan hydrafacial yöntemleri genel kişiden kişiye değişiklik gösterir. Kişilere uygulanan bu yöntemler son derece etkili olup aynı zamanda yönteme göre fiyat değişikliği gösterir.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Bu uygulama ile birlikte cilt derinlemesine bir temizlik sağlanır. Cilt tonunda var olan dengesizliklere bir son verilir. İlk seansta hydrafacial işleminde büyük bir değişiklik görmek mümkündür.

Lazer Epilasyon Nedir?

Bu işlem ile birlikte kişiler hayal ettikleri görünüme sahip olabilirler. Lazer epilasyon tedavisi gelişen imkânlar ile yapılan ve seans süreleri ile kişilerin tüylerini yok eden bir işlemdir.

Genel itibariyle lazer epilasyon tedavisi olacak olan kimselerin tedavi öncesi bilmesi ve dikkat etmesi gereken belirli konular vardır. Kişiler bunlara dikkat ederek çok daha sağlıklı bir iyileşme dönemine sahip olmuş olurlar.

Tedavi öncesi kişiler doktor seçimine oldukça dikkat etmeleri gerekir. İyi bir doktor iyi bir tedavi olup aksi takdirde kişi olumsuz etkilenir. Bununla birlikte kişi sigara kullanımını en az seviyeye indirmesi tavsiye edilir sigara vücutta bulunan oksijen miktarını en az seviyeye indirdiği için kişinin daha geç iyileşmesine sebebiyet verir.

Ayrıca lazer epilasyon tedavisi kişilerin tüylerinden kurtulması için gerekli olan ve oldukça etkili bir işlemdir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Epilasyon tedavisi belirli yöntemler ile yapılır. Bu tedavi için kişinin teni ve cildine göre seçilen cihazlar kendini gösterir. Bu cihazlar kişiye uygulanarak belirli seans aralıkları ile tedavi yapılabilir.

Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

Bu tedaviyi olacak olan kimselerin tedaviye engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmaması tavsiye edilir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

Tercih edilen lazer epilasyon tedavisi genel olarak kol koltuk altı bacak genital bölge göğüs gibi çeşitli yerlere uygulaması yapılır. Her bir bölgede etkin sonuç alınır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Tercih edilen lazer epilasyon tedavisi fiyat konusunu etkileyen faktör kişinin tercih etmiş olduğu klinik ve doktor seçimidir.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Nasıl Yapılır?

Uygulama bölgelerindeki işi yavaş bir şekilde düşürülür. Bir saat böyle bekletilir ve hücreler olur. Yağ hücreleri canlılığını kaybettiği için sıkılaşma ve vücut incelmesi sağlanabilir.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Uygulanan soğuk lipoliz tedavisi olacak olan kimseler genel olarak yağ sorunu bulunan kimselerdir. Kişilerde istenmeyen yağ problemini önlemek için bu işlem gereklidir.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Tercih edilen soğuk lipoliz genel olarak alt ve üst karın göbek bel sırt ve bacak gibi bölgelere uygulanan bir işlemdir.

Soğuk Lipoliz Sonrasında Neler Oluşur?

Bu tedavi sonrasında kişide hafif kızarma morarma şişme gibi semptomlar meydana gelebilir. Bir kaç gün içinde durum toparlanır ve kişide herhangi bir semptom kalmaz.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Kişiye yağ sorunu için uygulanan işlem genel olarak tek seanslık bir işlemdir. Ancak kişinin yağ soruna göre soğuk lipoliz, iki veya üç seans olabilir.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: