Lazer Epilasyon Nedir ve Kimlere Yapılır?

Lazer Epilasyon Nedir ve Kimlere Yapılır?

Vücudun farklı alanlarında çıkan tüyler insanları estetik açıdan rahatsız eder. Önceki yıllarda sadece kadınlar tarafından uygulanırken günümüzde erkekler de epilasyon tekniklerin sık sık uygulanmaktadır. Hem sağlık hem de estetik olarak lazer epilasyon teknikleri kullanılır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Epilasyon fiyatları işlem yapan kliniğe göre değişiklik gösterir. Kliniklerde bulunan cihazları sahip oldukları donanımlar, işlemi yapan personel, işlem süresi ve kliniğin fiyat politikasına göre farklılık gösterir. Bu kapsamda; İzmir lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi aldıktan sonra kurum seçimi yapılmalıdır. Aynı cihaz ile verilen hizmet farklı fiyatlara sizlere sunulabilir.

Genel kapsamda İzmir lazer epilasyon merkezleri tüy analizinizi yaparak en doğru teknik ile işlem yaptırmanıza yardımcı olur. Tüylerin kalıcı olarak alınması ve tekrar çıkmaması için köklerinden işlem görmesi gereklidir. Cilt altına uzanan kıl kökünün lazer ışınları ile yakılması ve yok edilmesi son yıllarda en sık uygulanan kişisel bakım hizmetlerindendir.

Aynı zamanda; İzmir lazer epilasyon merkezleri bu alanda tercih edebileceğiniz en kaliteli kurumlardan oluşur.

İzmir Botoks Nedir?

Kollajen üretimi duran ve nem oranı azalan cilt dokusunun kırışması ve sarkmasını engellemek için uygulanan işleme botoks denir. Belirli bir süre cilt dokusunun kontrollü felç sistemi ile hareket etmesini engelleme esasına dayanan bir uygulamadır. Bu kapsamda; İzmir botoks uygulamasında ilk sıralarda yer alan ve birçok kliniğin bulunduğu bir yerdir.

Kas ve eklem hastalıklarının tedavisi, migren ağrısı, cilt sarkmaları, kırışıklıkların engellenmesi ve çene problemleri gibi birçok tıbbi ve estetik rahatsızlıkların giderilmesi için uygulanır. Dermatoloji uzmanları tarafından yapılması gerekir. Cerrahi bir işlem olmamasına rağmen mutlaka anatomi bilgisi olan eğitimli hekimler tarafından işlem yapılmalıdır.

Son yıllarda güzellik merkezlerinde estetiyseler tarafından uygulanmaya başlanmıştır. Sinir hasarı ve diğer komplikasyonlar için bu kurumlara itibar etmemelisiniz. Ayrıca İzmir botoks merkezlerinde hekimler tarafından işlem yapılmaktadır.

İzmir Botoks Fiyatları

Malzeme kalitesi, seans sayısı, seans süresi ve periyotların sıklığı dikkate alınarak İzmir botoks fiyatları belirlenir. Botoks etkisi ortalama 4-6 ay arasında bir kalıcılığa sahiptir. Bu nedenle işlem bu sürenin sonunda tekrarlanmalıdır. İşlemin kalıcı etkisinin sürdürülmesi ve memnuniyet sağlaması için doktorunuzun randevu verdiği sürelere itibar etmelisiniz.

Paris Işıltısı Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Cildin nem onarımını artırmak ve yaşlanma belirtilerini yok etmek için uygulanan enjeksiyon tekniğine Paris ışıltısı denir. 30 yaş ve sonrası kişilerde kollajen üretim oranı ciddi derecede düşer. Kolajen üretmeyen ciltte nem oranı azalır ve gerginliği kaybolur.

Her zaman canlı ve parlak bir cilde sahip olmak isteyen kişiler bu uygulamayı yaptırabilir. Klasik hyalüronik enjeksiyonunu güvenilir olmayan kliniklerde işlem yaptırmamalısınız.

Paris Işıltısı Ne Kadar Sürer?

İşlem süresi uygulanacak alanların sayısına göre değişiklik gösterir. İşlem süresi ortalama 20 dakikadır. Acı ve ağrı hissinin oluşmasını engellemek için topikal anestezik kremler uygulanır. Kremin etki etmesi için 15 dakika beklenmelidir. Ayrıca paris ışıltısı kısa sürede mükemmel sonuçları olan estetik bir uygulamadır. Kolay uygulanması ve etkisinin uzun süre devam etmesi gibi nedenlerden dolayı sık sık tercih edilir. Sizler de uzman hekimleri seçerek kolay ve güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Paris Işıltısı Fiyatları

Cerrahi estetik uygulamaları maddi olarak yüksek tutarlara sahip işlemlerdir. Bu nedenle erke dönemde cerrahi olmayan işlemler yaptırarak cildin yaşlanma sürecini geciktirebilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanılarak uygun fiyatlı işlem yaptırmak her zaman önceliğiniz olmalıdır. Doğru zamanda yapılan küçük dokunuşlar uzun süre mükemmel etkiler gösterebilir. Dolayısıyla; Paris ışıltısı fiyatları diğer kozmetik cerrahi uygulamalarına göre avantajlıdır.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: