Regl Ağrısı Nasıl Geçer?

Regl ağrısı nasıl geçer; kadınların regl döngülerinde kanama ile beraber hem bel hem de kasık kısımlarında ağrı meydana gelebilmektedir. Bu ağrı ile mücadele edebilmek için sıcaklıktan yardım almalısınız. Evinizde varsa sıcak su torbasını kasık kısımlarınıza koymanız büyük ölçüde rahatlama sağlayacaktır. Ayrıca ağrı kesicilerden ziyade bitkisel seçeneklere yönelmeniz daha mantıklı olacaktır. Ağrı kesici kullanmanız regl kanamasını durdurma etkisi de gösterebilmektedir.

Şiddetli Adet Ağrısı Nasıl Geçer?

Şiddetli adet ağrısı ile mücadele etmek isteyen kişilerin bitki çaylarına bir göz atması gerekir;

  • Adet döneminde melisa çayı sizin en büyük yardımcınız olacaktır.
  • Melisa çayının içine birkaç parça papatya da ekleyebilirsiniz. Papatya ile beraber büyük bir gevşeme de beraberinde gelecektir!
  • Kokusu ve tadı ile daha muhteşem bir etki isterseniz karanfili de çay karışımınıza eklemeyi ihmal etmemelisiniz.

Bu çayları kullanırken düzenli olarak aldığınız bir ilaç varsa daha temkinli olmalısınız. Bitki çayları ile bazı ilaçların bir arada kullanılması sorun teşkil edebilmektedir.

Regl Ağrısı Nasıl Geçer Kesin Çözüm?

Regl ağrısı nasıl geçer; regl ağrısı ile mücadele ederken aynı zamanda rahatlatıcı seçeneklerden de istifade etmelisiniz. Örneğin pasiflora içerikli olan çaylar da bu şamada size büyük bir yardımcı olacaktır. Kullandığınız çayların içeriğinin doğal olduğundan emin olmanız gerekir. İçerikleri doğal değilse size sunacakları katkıda sorun meydana gelebilmektedir. Regl ağrısı ile mücadele etmek sizin için her zamankinden daha kolay bir hal alacak!

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: