Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır?

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır?

Lenf drenaj uygulaması ile gerçekleştirilir. Yüksek soğutma gücü olan özel cihaz yardımı ile gerçekleştirilir. İşlem sırasında vücudun diğer dokularına zarar verilmez. Son derece konforlu bir uygulamadır.

Yağ hücrelerinin belirli derecelerde dondurularak vücuttan uzaklaştırılma işlemine soğuk lipoliz denir. İdeal vücut formuna kavuşmak ve fit bir görüntüye sahip olmak için uygulanan bir yöntemdir.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Bölgesel yağlanma oranına göre soğuk lipoliz seans sayısı değişir. Kalça ve basen bölgesindeki yağların istenilen seviyeye getirilmesi için en az 2 seans uygulanması gerekir.

Bir Seans Kaç Dakika Sürer?

İşlem süresi uygulama alanının büyüklüğüne göre ortalama 45-60 dakika arasında değişiklik gösterir. Birden fazla alana uygulanacak ise işlem süresi daha da uzayabilir.

Soğuk Lipoliz Ne Zaman Sonuç Alırım?

İşlem sonuçları 3 ay gibi bir sürede kendini gösterir. Bu uygulama ile hayal ettiğiniz vücut şekline kısa sürede kavuşabilirsiniz. Soğuk lipoliz işlemi kalıcı ve başarılı sonuçlara sahip olan bir tedavi yöntemidir.

Soğuk Lipoliz Güvenilir Mi?

Cerrahi bir müdahale olmadığı için güvenilir ve komplikasyon oranı düşük bir işlemdir. Hamileler, kalp hastaları ve diyabet hastalarına işlemin yapılması tavsiye edilmez.

Soğuk Lipoliz Fiyatları 2022

İşlemi yapan hekimin ücretleri, seans sayısı, uygulama alanı büyüklüğü ve kliniğin bulunduğu konum dikkate alınarak soğuk lipoliz fiyatları belirlenir.

Dudak Dolgusu Nedir?

Hacmi azalan ve hattı kaybolan dudakların yeniden şekillendirilmesi için uygulanan işleme dudak dolgusu denir.

Dudak Dolgusu Ne Amaçla Yapılır?

Yaşın ilerlemesi ve dudak formunun bozulması estetik olarak kişileri rahatsız eder. Dolgun ve hacimli dudaklara sahip olmak amacı ile işlem uygulanır.

Hangi Durumlara Dudak Dolgusu Uygulanır?

Dudak hacminin az olması, burun ve dudak arası mesafenin uzun olması ve yaşlanma nedeni ile sarkma olması durumlarında dudak dolgusu yapılır.

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanmaz?

Hamilelere, emziren annelere, kontrolsüz diyabeti olanlara ve alerjik vücut yapısı olan kişilere uygulanmaz.

Dudak Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Estetik ve güzel görüntüyü sağlar. Kişinin özgüvenini artırır. Cerrahi işlem gibi iyileşme süreci yoktur.

Dudak Dolgusu Öncesi

Hekim ve klinik sisteminde dikkatli olunmalıdır.

Dudak Dolgusu Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler?

İşlem sonrasında kan sulandırıcı ilaç kullanılmaz. İlk 24 saat uygulama alanına su değdirilmez. Buz uygulaması yapılır. Dudaklara masaj ve baskı uygulanmaz.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2022

Hastanelerin ve kliniklerin işlem maliyetleri farklıdır. Bu nedenle dudak dolgusu fiyatları hakkında net bilgi almak için birebir görüşmelisiniz.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: