Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı

Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı

Burun estetikleri rinoplasti, burunun daha estetikli olması açısından uygulanan ameliyattır. Bu tedavi biçimi halk tarafından burun estetiği olarak bilinir. Bu doğrultuda burundaki biçim bozuklukları ve etler doğrudan ameliyat üzerinden giderilir. Fakat burun estetiği fiyatları şehirlerarasında farklılık gösterir.

Diğer estetik ameliyatlarında olduğu gibi burun estetiği kaliteli bir doktor klinik merkezinden yaptırıldığında risk faktörleri minimum düzeyde olur. Bu özel ameliyat türü bugün daha modern ameliyathane üzerinden uygulanır. Bu nedenle de burun estetiklerinde geçmiş senelerde olduğu gibi bugün morluk ve ödem gibi çeşitli yan etkiler daha düşük düzeyde görülebiliyor.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nasıl Yapılır?

Burun estetikleri rinoplasti sağlıklı ve bugün daha bilinçli bir şekilde uygulanır. Bu ameliyat türü doğrudan deneyimli hekim tarafından yapılır. Bu nedenle burun estetiği ameliyatı bugün garantili olarak uygulanır. Burun kanatlarından kesiler açılarak burun içerisine girilir. Buradan burun kemiği inceltilir ya da varsa burun etleri alınır. Böylece buruna kusursuz güzellik sunulur. Öncesinde burun estetiği fiyatları aktarılır.

Burun Estetiği Kimlere Uygulanır?

Burun estetikleri herkese uygulanmaz. İlk olarak burun estetiği olmak için burun içinde etler olması ve burunda ciddi anlamda rahatsızlık veren biçim sorunu olmalıdır.

Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Burun estetiklerinden sonrasında kaliteli bir yaşam sürdürülmelidir. Verilen ek ilaçlar günlük düzenli olarak kullanılmalıdır. Ameliyattan sonraki ilk 1 ay boyunca hasta yüz ve göğüs üstü yatış pozisyonundan uzak durmalıdır. Buruna konulan tampon hasta tarafından değil ameliyatı yapan doktor tarafından alınmalıdır.

Burun (Rinoplasti) Estetik Ameliyatı Sonrası İyileşme Nasıl Olur?

Burun rinoplasti estetik ameliyatı sonrası iyileşme kolayca olur. Bu doğrultuda hastaların uzun süreli olarak zahmetler çekmesi gerekmez. Ameliyattan sonraki dönem burun sağlığının korunması ve hasta kalitesinin sürdürülmesi açısından önemlidir.

Burun estetikleri ameliyatı sonrasındaki ilk 1 aylık süreçte burundaki morluk ve ödemler yok olur. 2.aydan itibaren burunda yeni şekil yavaş yavaş görülmeye başlanır. Tam biçim ise ortalama olarak 12 ay sonrasında ortaya çıkmaya başlar. Bu nedenle hastanın sabırlı olması önem arz eder.

İstanbul’da Kaç Gün Kalmalı ve Kaç Gece Hastanede Kalmalıyım?

Burun estetikleri için İstanbul kaliteli otellerinde sadece 1 gün kalmanız yeterlidir. Bu kapsamda ameliyattan sonrasında hastanede kalmanız gerekmez. Fakat kalitesiz estetik ve plastik merkezinden bu ameliyatı olduğunuzda hastanede 1 gün kalmanız gerekebilir. Bu durum tamamen doktorunuz tarafından belirlenir.

Hasta Ne Zaman Taburcu Olur?

Burun estetiklerinin en büyük avantajları arasına hastanın hastanede kalmak zorunda kalmamasıdır. Bu doğrultuda hastalar ameliyat tamamlanır tamamlanmaz hastaneden taburcu olabilir. Fakat ameliyattan hemen sonrasında iş hayatına dönmesi söz konusu değildir. Ameliyattan 1 ay sonrasında iş hayatına devam edebilir.

Estetik Sonrası Hastasında Çok Ağrı Olur Mu? Morluk Ya Da Şişkinlik Olur Mu?

Estetik sonrası hastasında çok ağrı meydana gelmez. Bu nedenle burun estetikleri bugün daha çok tavsiye edilir. Ameliyattan sonrasında burun üzerinde ya da kenarlarında morluk ya da ödemler görülebilir. Bu durum son derece normaldir. Bu nedenle hastanın tedirgin kalmasına gerek yoktur.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetikleri ücretleri düşük olması en çok talep edilen ayrıntılardan biridir. Bu nedenle Türkiye’nin en gözde estetik ve plastik merkezleri rinoplasti ücretlerini bugün daha da ideal düzeye indirmiştir.

Bu nedenle burun estetiği fiyatları inceleyenler bugün rinoplasti ameliyatından daha da memnun bir şekilde ayrılıyor. Burun estetikleri bugün daha gelişmiş tedavi yöntemleri üzerinden uygulanır. Bu kapsamda burun etleri dahi bu ameliyat üzerinden yok ediliyor.

Böylece burun estetikleri olmak isteyen kadın ve erkek hastalar bugün daha makul ödeme yapabiliyor. Burun estetikleri ücretleri Avrupa ülkelerinde daha yüksektir. Bu nedenle yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları burun estetikleri için özellikle de ülkemizdeki klinikleri tercih ediyor.

https://serifyavuz.com/burun-estetigi-rinoplasti/ bilgi için hemen tıklayın.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: