Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı

Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı

Burun estetiği rinoplasti ameliyatı burundaki şekil bozukluğunun giderildiği tıbbi bir ameliyat türüdür. Bu nedenle burun estetiği üzerinden kusursuz bir burun elde edebilirsiniz. Fakat burun estetiği fiyatları klinikler arasında farklılık gösterir.

Profesyonel anlamda uygulanan burun estetiği ameliyatında dikkat etmeniz gereken birçok hususlar söz konusudur. Bu ameliyatı doğrudan en kaliteli estetik ve plastik merkezinden yaptırmanız tavsiye edilir. Bu kapsamda burun estetiği fiyatları ucuz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Burun estetikleri ameliyatları amatör türünden kliniklerden yaptırmanız mağdur kalmanıza yol açabilir.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nasıl Yapılır?

Burun estetiği yani rinoplasti birkaç saat içerisinde tamamlanır. Bu doğrultuda burun estetiği hızlı bir şekilde uygulanır. Burun kenarından kesiler açılır ve burun içerisine girilerek gerekli törpüleme yapılır. Bunun öncesinde burun estetiği fiyatları bakılabilir.

Burun Estetiği Kimlere Uygulanır?

Merak konusu olan burun estetiği herkese uygulanmayabilir. Bu işlem için hastalarda burun şekil sorunları ve burun içinde etler olması gerekir. Bu kapsamda burun estetiği fiyatları bakılabilir.

Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Burun estetikleri sonrasında doğrudan burun darbelere karşı korunmalıdır. Yüz ve göğüsüstü yatılmamalıdır. Verilen ek ilaçlar düzenli kullanılmalıdır.

Burun (Rinoplasti) Estetik Ameliyatı Sonrası İyileşme Nasıl Olur?

Burun yani rinoplasti estetik ameliyatı sonrasında iyileşme süresi ortalama olarak 3 ila 6 ay aralığındadır. Tam iyileşme ise 6 ay sonrasında görülebilir.

İstanbul’da Kaç Gün Kalmalı Ve Kaç Gün Hastane ’de Kalmalıyım?

Burun estetikleri için İstanbul’da sadece 2 gün kalabilirsiniz. Ameliyatınızdan 1 gün öncesinde hazırlık yapabilirsiniz. Sonrasında hastanede sadece gerek olması durumunda 1 gün kalabilirsiniz.

Hasta Ne Zaman Taburcu Olur?

Burun estetiklerinde hasta hastanede uzun süreli olarak kalmaz. Bu durumda ameliyattan hemen sonrasında sağlıklı bir şekilde taburcu edilebilir. Fakat ameliyat sonrasında özenli bir şekilde hareket edilmelidir. Bu kapsamda ameliyattan ilk 1 aylık süreç burun sağlığının korunması açısından hayati bir anlam ifade eder. Hata ameliyattan 1 ay sonrası boyunca mutlaka doktor uyarıları doğrultusunda hareket etmelidir.

Estetik Sonrası Hastasında Çok Ağrı Olur Mu? Morluk Ya da Şişkinlik Olur Mu?

Estetik sonrasında hastasında çok ağrı meydana gelmez. Ameliyattan sonra burun üzeri veya çevresinde morluk ya da ödem meydana gelebilir. Bu yan etkiler doğaldır ve etkisini kendiliğinden 7 gün içerisinde kaybeder. Burun estetikleri sonrasında morluk ve ödem oluşması klinik merkezlerinin uzmanlığıyla da ilgilidir. Kalitesiz bir estetik ve plastik merkezinden burun estetikleri yaptırılması olası yan etkilerin daha fazla olmasına neden olur.

Burun Estetiği Fiyatları

Rinoplasti fiyatları ucuz olduğundan burun estetiği yurtdışından gelenler tarafından da tercih edilir. Bu doğrultuda burun estetiği fiyatları geçmişten günümüze yoğun olarak takip edilir. Evinizin konforunda 7/24 kesintisiz olarak burun estetiği fiyatları bakabilirsiniz. Burun estetik ücreti her yıl doğrudan estetik ve plastik merkezlerince güncellenir. Bu doğrultuda bu dönemi rinoplasti fiyatları daha uygundur.

Burun estetiği fiyatları hem kentler hem de ülkeler arasında farklılık gösterir. Bu nedenle herhangi yabancı ülke üzerinden burun estetiği yaptırmaya karar verdiğinizde yüksek ödeme yapabilirsiniz. Burun estetikleri fiyatlarını klinik merkezleri arasında karşılaştırabilirsiniz. Böylece en ucuz fiyatlı doktor klinik merkezi bulabilirsiniz. Doktorunuzun kurumsal klinik sitesinden rinoplasti ameliyatı randevu formu doldurabilirsiniz.

Böylece ameliyatınızı herhangi hafta içi gününde hızlıca olabilirsiniz. Ayrıca doktorunuzun sitesinde yer alan destek hattı üzerinden de burun estetikleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Bu ameliyatı isteğiniz doğrultusunda gizlilik içerisinde de yaptırabilirsiniz. Böylece çevrenizdeki insanların burun estetikleri yaptırdığınızdan haberi kalması söz konusu olmaz. Burun estetikleri doğrudan sizlerin daha kaliteli yaşama sahip olmasını sağlar. Bu nedenle yöntem bugün hastaların hem iş hem de sosyal hayatta başarı elde etmesini sağlar.

https://www.salihonurbasat.com/burun-estetigi/ bilgi için hemen tıklayın.

 

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: