Burun Estetiği Yöntemleri

Burun Estetiği Yöntemleri

Tıp alanında rinoplasti olarak tanımlanan burun estetiği profesyonel anlamda uygulanır. Bu tedavi biçimi doğrudan burundaki şekil bozuklukları ve burun içindeki etlerin alınmasını kapsar. Bu nedenle ilk olarak burun estetiği fiyatları inceleyebilirsiniz.

Burnunuzda şekil ve işlev sorunu olması durumunda burun estetiği yaptırabilirsiniz. Rinoplasti olarak da bilinen burun estetikleri üzerinden kusursuz bir buruna sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte burun içerisindeki et parçalarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Çünkü burun estetikleri aynı zamanda burun içerisinde oluşan etlerin de alınmasını kapsar. Böylece sağlıklı nefes alışverişi yapabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Rinoplasti Nasıl Yapılır?

Burun estetikleri ameliyatları en fazla 12 saat içerisinde tamamlanır. Ameliyattan önce hasta öyküsü alınır. Sonrasında burun incelenir. Akabinde açık veya kapalı rinoplasti uygulamasına geçilir. Burun kenarlarından kesiler açılır. Bu kesiler üzerinden burun içerisine giriş yapılarak burun kemik dokusu veya kemerinde özel bir cihaz üzerinden törpüleme yapılır.

Burun Estetiği Kimlere Yapılabilir?

Burun estetikleri aşırı kavisli burun yapısına sahip olanlara, bunun içinde et parçası olanlara ve burun ucu düşük olanlara uygulanır. Bu bağlamda burun estetiği fiyatları takip edilebilir.

Burun Yapısı Nedir?

Burun yapısı burun kemeri, burun kemik ve kıkırdak dokusu olmak üzere toplamda 2 farklı kısımdan meydana geliyor. Bu nedenle burun estetiği öncesinde burun yapısı incelenebilir.

Burun Estetiği Maliyeti Nedir?

Burun estetikleri bugün daha da düşük bir maliyet üzerinden sunulur. Böylece ek ücret ödemeden burun estetiği fiyatları bakabilirsiniz.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun estetikleri deneyimli doktor tarafından uygulanır. Bu nedenle hatasız bir şekilde rinoplasti ameliyatı olabilirsiniz. Burunda kesiler açılmadan burun estetikleri uygulanmaz. Bu ameliyat türü ağrısız olarak uygulanır.

Burun Estetiği Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

Özellikle burun içinde et parçası olması ve ciddi anlamda rahatsızlık veren burun şekil bozukluklarında burun estetiği yaptırılmalıdır.

Burun Estetiği Kimlere Yapılabilir?

Burun estetikleri 18 yaşını dolduran hastalara uygulanabilir. Burun yapı ve biçiminden memnun kalmayanlara bu ameliyat uygulanabilir. Bu kapsamda kadın ve erkek ayırımı söz konusu olmadan herkes bu ameliyatı yaptırabilir.

Burun Estetiği Yaş Sınırı Var Mıdır?

Burun estetiklerinde yaş sınırı sadece 18 olduğunu vurgu edebiliriz. Bu yaş aralığında burun kemik ve kıkırdak dokusu maksimum düzeyde olgunlaşır. Böylece ameliyat başarı oranı yüksek olabilir.

Burun Estetiği Ameliyat Çeşitleri Nelerdir?

Burun estetikleri açık ve kapalı burun estetikleri olmak üzere toplamda 2 farklı ameliyat türü üzerinden uygulanır. Özellikle açık rinoplasti daha çok uygulanır.

Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Burun estetiklerinden sonrası önemlidir. Ameliyat sonrasında hastanın klinik merkezinde kalmasına genellikle gerek yoktur. Sadece ciddi durumlarda hasta 1 gün boyunca gözetim altına alınabilir. Bunun haricinde ameliyat sonrasındaki ilk 3 aylık süreç boyunca burun darbelere karşı korunmalıdır. Bu süreç içerisinde duş alınmamasına ve yüzüstü yatış pozisyonundan uzak durulmasına dikkat edilmelidir. Burun tamponu ameliyattan 1 ay sonrasında ilgili doktor tarafından alınır.

Burun Estetiği Fiyatları

Evinizin konforunda rinoplasti güncel fiyatları bakabilirsiniz. Bu ameliyat fiyatları da doktor klinik merkezleri ve hastaneler arasında farklılık gösterir. Burun estetiklerini ayrıca yurtdışından yaptırdığınızda daha yüksek maliyete girmeniz mümkündür.

Bu nedenle yurtdışından ülkemizi ziyaret edenler dahi burun estetiklerini doğrudan kurumsal kimlikli doktor klinik merkezinden yaptırıyor. Burun estetikleri sonrasında ödemenizi nakit haricinde herhangi banka kredi kartınız üzerinden de yapabilirsiniz.

Burun estetikleri için randevu formunu doğrudan doktorunuzun klinik merkezi sitesinden oluşturabilirsiniz. Başarılı bir şekilde uygulanan burun estetikleri ameliyatları sizlerde hayat boyu pozitif bir ruh hali oluşturabilir. Böylece iş ve sosyal hayatınızda yüksek başarılar elde edebilirsiniz. Çünkü kaliteli bir şekilde yapılan bir rinoplasti ameliyatı sizlerde özgüven pekişmesi sağlar.

https://vepasilapov.com/burun-estetigi/ bilgi için hemen tıklayın.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: