Kilo Dengesine Dikkat!

Kilo Dengesine Dikkat!

Güzellik sadece cilt bakımı ya da saç bakımı ile sınırlı bir alan gibi düşünülmemelidir. Aynı zamanda kilonuzun dengeli olması da büyük önem arz eder bu aşamada tabi ki güzellik algılarına göre şekil almak için stres altında kalmamalısınız. Hangi şekilde kendinizi daha rahat hissediyorsanız kilonuzu da o şekilde belirlemelisiniz. Kilo vermek isteyen kişilerin diyetisyenlerden destek alarak dengeli bir biçimde kilo vermesine de olanak sunulmaktadır.

Kilo Verme Aşamaları

Kilo vermek isteyen kişilerin öncelikli olarak paketli gıdaları hayatından en azından belirli bir süre için çıkartması gerekmektedir. Kilo verme sürecinde bu şekilde şeker alımını ve tuz alımını sınırlama fırsatını elde edebilirsiniz. kilo verirken aynı zamanda su tüketimine de dikkat edilmelidir. Su tüketiminin kilo verme aşamasına hız kazandıracağı düşünülür.

Beslenme Düzenine Dikkat!

Beslenme düzeninde ketojenik yani besin gruplarından sadece biri üzerine kurulu olan bir sistem belirlerseniz bunun tüm beslenme sisteminizi olumsuz yönde etkileyeceğini belirtmeniz gerekir. Beslenme düzeni ile alakalı olarak sorun yaşanmaması için konunun uzmanlarından destek alınmalıdır.

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: