Bölgesel İncelme Nasıl Uygulanır? – Buk Beauty

Bölgesel İncelme Nasıl Uygulanır? – Buk Beauty

Bölgesel zayıflama yönteminde soğuk lipoliz cihazının kullanılmasıyla birlikte uygulaması gerçekleştirilir. Bu cihazla birlikte hasarın olduğu bölgeye masaj yapar gibi işlem yapılır. Böylelikle kan dolaşımının kısa süreliğine azaltılarak yağ yakımı gerçekleştirilir.

Bölgesel İncelme Avantajları Nelerdir?

Bölgesel zayıflamada kullanılan yöntemler farklılık gösterebilir. Fakat buna rağmen etkili sonuç alınamaz. Bu yüzden tıbbi estetik uygulamalarına başvurup, bu sorunun ortadan kalkması sağlanır.

Bölgesel Olarak Kaç Santim İncelebilirim?

Bölgesel zayıflama kişiye özel yapılır. Bu yüzden yağlanma durumuna göre değişim görülebilir. Kişinin rahatsızlığının büyüklüğüne göre incelme sağlanır. Yaklaşık olarak %80-90 oranında yağ yakımı gerçekleştirilerek, sorun giderilir.

Bölgesel İncelme Tedavi Güvenli Midir?

Dışardan müdahale ederek, yağ hücrelerinin yakımı gerçekleştirilerek, vücuttan dışarıya atımı yapılır. Ameliyatsız olarak yapılan bu işlemde hasta konforu ön plandadır. Oldukça güvenli ve acısız bir şekilde yapılır. Cilde ve kişinin sağlığına zarar vermez.

Bölgesel İncelme Tedavisi Ağrılı Mıdır?

Bölgesel yağlanmada; ödem, kilo, varis, selülit gibi hasarlar görülür. Bu hasarlar için bölgesel incelme yöntemi kullanılarak etkili sonuç alınır. Tedavi amaçlı olarak gerçekleştirilen bu uygulamanın zarar vermesi veya ağrılı olması söz konusu değildir.

Değişimi Ne Kadar Sürede Fark Ederim?

İşlemde alınan etkili sonuçlar genelde hasarın büyüklüğüne göre değişim gösterir. Burada alınan etkili sonuçların yaklaşık iki hafta sonra fark edilmesi mümkündür. Seansların düzenli gerçekleşmesi durumunda istenilen sonuçlar alınacaktır.

Bölgesel İncelme Fiyatları 2022

Bölgesel yağlanma ve bölgesel hasarın büyüklüğüne göre fiyat belirlenebilir. İşlemin yapılacağı bölgeye göre ve verilen seans sayısına göre fiyatlarda farklılık görülür. Bölgesel incelme işlemi öncesinde güncel fiyat bilgisi alınabilir.

 

 

 

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: