Yeni Saç Ekim Yöntemleri

Yeni Saç Ekim Yöntemleri

Saç ekimlerinde günden güne yeni yöntemler keşfediliyor. Bunlar arasında safir saç ekimi ve dhi yöntemi en çok tavsiye edilen yöntemler listesinde yer alır. Bu nedenle saç ekimi yaptırmak istediğinizde %100 garantili sonuç almak için söz konusu yeni yöntemleri tercih edebilirsiniz.

Yeni yöntemler üzerinden en zorlu saç ekimleri dahi pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Böylece yaşam boyu dökülmeyen saç köklerine sahip olmanız sağlanır.

Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimleri ense bölgesinden alınan greftlerin tek tek saçsız bölgelerde kanallar açılarak bu bölgelere nakil edilmesidir. Bu nedenle saç ekimi yoğun olarak tercih edilir. Saç ekimlerinde yeni yöntemlerle birlikte risk etkenleri de minimum düzeye indirilmiştir. Bu bağlamda safir saç ekimi garantili neticeler sunar. Ya da dhi saç ekimi güvenle yaptırabilirsiniz.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimleri bugün saç ekimi teknikleri olduğundan daha erken saatlerde başarılı bir şekilde tamamlanır. Ev ya da işletmenizden dhi saç ekimi merkezini arayarak dilediğiniz yeni yöntemleri seçebilirsiniz. Yeni yöntemlerde de ense kısmından dönorlar alınarak saçsız alana nakil edilir.

Saç Ekim Operasyonuna Hazırlık

Saç ekim operasyonuna ciddi anlamda hazırlık yapmanız gerekmez. Sadece saç ekimi birkaç saat öncesinde kafa derinizi kepeklerden arındırmanız yeterlidir. Gereken durumda ense kısmınızı kendiniz de safir saç ekimi öncesinde traş edebilirsiniz.

Saç Ekim Temel Aşamaları Nelerdir?

Saç ekimleri toplamda 6 temel aşamalar üzerinden uygulanır. Bu nedenle dhi saç ekimler gibi modern yöntemler de de söz konusu temel aşamalar uygulanır. Bu aşamalar ise;hazırlık, planlama, anestezi, dönorların toplanması, kanalların açılması ve ekimin uygulanmasıdır.

Dhi Saç Ekimi Nedir?

Dhi saç ekimleri adından da anlaşılacağı üzere doğrudan dhi teknolojisi üzerinden uygulanan modern saç ekimleridir. Dhi uygulaması birçok farklı alanda uygulanır. Fakat saç ekimlerinde bu yöntem daha çok tercih ediliyor.

Dhi’de Kullanılan Kalemlerin (İmplanter Pen) Özellikleri Nelerdir?

Dhi saç ekimlerinin temel özellikleri arasında ekim esnasında implanter pen adındaki kalemlerin kullanılmasıdır. Bu ürünler paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bu nedenle işlemler sırasında kafa derisinde ağrı oluşturmaz.

Dhi Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Dhi saç ekimlerinde de ense kısmı kullanılır. Bu bölgeden dönorlar dhi cihazı üzerinden tek tek toplanır. Elde edilen dönorlar saçsız alanda kanallar açılarak bu bölgeye transfer edilir. Böylece ekim tamamlanır.

Dhi Saç Ekimi Operasyonu Kimlere Uygulanır?

Dhi saç ekimi operasyonu saçlarını kaybeden herkese uygulanır. Fakat bu uygulamanın yapılabilmesi için ense kısmındaki saçların dökülmemiş olması gerekir.

Dhi Saç Ekiminin Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Dhi saç ekimlerinin artıları ve eksileri de söz konusudur. Bunlar, saç ekimlerinin pratik olarak uygulanması ve eksileri olarak da dhi yönteminin fut ve fue uygulamasına oranla daha yüksek bir maliyet gerektirmesidir.

Safir Saç Ekimi Nedir?

Safir saç ekimleri doğrudan safir teknolojisi üzerinden uygulanır. Safir teknolojisi de dhi teknolojisinde olduğu gibi saç ekimlerinizin son derece konforlu bir şekilde geçmesini sağlar. Bu kapsamda safir saç ekimi gibi yeni yöntemlerden hayal ettiğiniz sonucu alabilirsiniz.

Safir Saç Ekimi Nasıl Uygulanır?

Safir saç ekimleri pratik bir şekilde yapılır. Bu yöntem her yaştan bireylere uygulanabilir. Ense kısmı gereken durumda tıraş edilebilir. Akabinde bu bölgeden safir cihazla dönorlar alınarak saçsız alana nakil edilir.

Safir Saç Ekimi Avantajları Nelerdir?

Safir saç ekimlerinde de birçok avantajları yer alır. Bu yöntem sayesinde kusursuz bir şekilde ekim yapılır. Safir teknolojisi üzerinden saçsız bölgede en küçük kellik kalması söz konusu değildir.

Safir Saç Ekimi Yönteminin Özellikleri Nelerdir?

Safir saç ekiminin özellikleri oldukça fazladır. Bu yöntemin ana özelliklerinden biri, kusursuz bir şekilde işlev sunmasıdır. Bu nedenle safir saç ektirmeleri bugün dünyanın en iyi saç ektirme merkezlerince de tavsiye edilir.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: