• DOLAR
  $1.327,8000
 • EURO
  $0,2911
 • ALTIN
  $36.573,0000
 • BIST
  1,2096
Vajinal kaşıntı neden olur ?

Vajinal kaşıntı neden olur ?

Nedir vajinal kaşıntı?

Vajinal kaşıntı neden olur ?

Kaşıntıya bağlı olarak vagina farklı renk, pis kokulu akıntı ve vajinal irritasyon yaratarak, ortaya çıkmaktadır.

Ne kaşıntılı vajina nedenleri nelerdir?

Vajina Pelvis iltihabı kaşıntı olabilir. Kötü kokulu ve renksiz akıntı genellikle bu belirtiler vardır. Düzensiz kanama, sırt ağrısı, yorgunluk, iştah ve ateş altındaki pelvik kemik iltihabı gelen bir göstergesi olabilir kesmek gerekir. Kaşıntı bir diğer nedeni vajina bir mantar enfeksiyonudur. Karanlık, beyaz ve akımları, gibi daha mantar enfeksiyonu nedeni olabilir sıkı. Yani vajene Tahriş. Hamilelik sırasında mantar enfeksiyonu, doğum kontrol hapları veya antibiyotik kullanımdan sonra ortaya çıkabilir.

Nasıl vajinal kaşıntı gidiyor?

Vajinal kaşıntı ve doktor kullanılması gerektiğini ilaç önerilir. Kadın iç çamaşırı ve iç çamaşırı her gün gelen vajinal kaşıntı tedavisinde yardımcı seçmek için pamuk ürünleri değiştirmek için. Iç çamaşırları yıkanmalıdır ve yüksek sıcaklıkta olmalıdır gidermesinden. Ve çamaşır kokulu pedler vajina zarar verir. Sabun ve vajina ile şampuan gibi ürünler Temizleme temizlenmesi gerekir. Mümkünse, günde iki kez düz su ile, dar pantolon dar ve durulama kaçınılmalıdır.

Önden genital bölgeye geri tuvalet temizlendikten sonra yapılmalıdır. Böylece, genital bölgede bakterilerin anüs bölgesinde ulaşması engellenir.

Bu mantar hastalığı gerçekleştirmek için daha kolaydır diyabet gibi durumlarda Hamilelik,. Bu nedenle, hamile kadınlar ve diyabetik hastalarda daha dikkatli olmalıdır. Vajinal kaşıntı az kadın ayaktadır beslenme bakımı, yeterli uyku ve stresten uzak bakın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?