Sivilceler Nasıl Geçer?

Sivilceler nasıl geçer; sivilce tedavisini evde tamamlamak oldukça kolay! Tabi ki bu sivilcenin kaynağı herhangi bir karaciğer rahatsızlığından kaynaklanmıyorsa ya da hormonal dengesizliğe bağlı değilse. Belirttiğimiz bu unsurlardan kaynaklanan sivilcelerin giderilmesi için öncelikle genel sağlığınızdaki dengesizliğin ortadan kaldırılması gerekir. Evde uygulayacağınız yöntemler de tabi ki başarılı olmaz!

Sivilce En Hızlı Nasıl Geçer?

Sivilce tedavi adımlarını tamamlarken özellikle şu detayları dikkate almanız gerekir;

  • Sivilce tedavisinde sizin en etkin şekilde kullanabileceğiniz unsur kesinlikçe çay ağacı yağıdır.
  • Sadece sivilcenin üzerine uygulanmalıdır. Bu şekilde sivilcenin kurumasını mümkün kılacaktır.
  • Sivilcenin lekelerini gidermek için de kantaron yağından yardım alabilirsiniz. Kantaron yağı ile en kalıcı olan lekeler ile dahi mücadele etmek her zamankinden daha kolay olacaktır. Kullandığınız bu yağların içeriğinin hakiki olmasına da büyük önem verilmelidir.
  • Gül suyu ile tonik işlemini tamamlamak da hem siyah noktalar ile hem de sivilceler ile mücadelenizde size yardımcı olacaktır.

Bu hususlar aracılığı ile sadece bakımdan ve nem dengesizliğinden kaynaklanan sivilceler ile mücadele etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Sivilceler İçin Ne İyi Gelir?

Sivilceler nasıl geçer; sivilceler ile mücadele ederken cilt temizliğine büyük önem verilmelidir. En azından sivilceli olan dönemlerinizde havlu kağıt kullanarak yüzünüzü kurulmanız gerekiri. Aksi takdirde sivilcenin daha geniş bir alana yayılmasına neden olabilirsiniz. Bunun yanı sıra sivilceler geçene kadar sıklıkla yastık kılıflarınızı değiştirmeniz gerekir. Yastık kılıflarının kirli olması da sivilcelerin daha geniş alana yayılmasına neden olabilmektedir.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: