Sivilce Tedavisi İçin Doğal Öneriler

Bayanlar, tamamen doğal yöntemler ile birlikte cildinizde yer alan ve güzelliğinize gölge düşüren sivilcelerinizden kurtulmak ister misiniz ? Sivilce tedavisi için doğal öneriler ile ilgili hazırladığımız bu konumuza göz atarak, önerilerimize kulak verin verin ve daha sağlıklı ve temiz bir cilde sahip olun, üstelik tamamen doğal !

sivilce-tedavisi-dogal-oneriler

 Bal içerisinde yer alan mucizevi formülü ile birlikte cildinizi nemlendirir ve aynı zamanda temizleyici bir etki gösterir. Bu sayede cildinizde yer alan ve bir an önce kurtulmak istediğiniz siyah noktalardan ve sivilcelerden kurtulabilirsiniz.

Sivilce Tedavisi için Ballı Tarçınlı Maske

  • 3 yemek kaşığı süzme bal
  • 3 yemek kaşığı tarçın

Malzemelerinizi bir kap içerisinde karıştırın ve yatmadan önce yüzünüze sürün, yaklaşık 30 dakika maskenin kurumasını bekleyin ve ardından ılık su ile durulayın. Bu maske ile birlikte cildinizde sivilcelere ve aknelere neden olan bakteriler ve toksinler gibi zararlılar temizlenecek ve cildinizden uzaklaşacaktır.

Aspirin, Limon Suyu ve Ballı Sivilce Maskesi 

Bir kap içerisinde 3-6 adet aspirini ezin ve 1 limon, karbonat ve bal ile birlikte karıştırın. Hazırladığınız karışımı isterseniz tüm yüzünüze isterseniz sivilcelerin olduğu bölgelere sürebilirsiniz, ardından ılık su ile yüzünüzü durulayın. Bu maske ile birlikte cildiniz temizlenecek ve birkaç hafta içerisinde siyah noktalardan, aknelerden ve sivilcelerden kurtulacaksınız.

 

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: