• DOLAR
  7,5575
 • EURO
  8,9826
 • ALTIN
  474,07
 • BIST
  9,7776
Seks için en uygun zaman nedir ?

Seks için en uygun zaman nedir ?

Seks için en uygun zaman nedir ?

Ne seks için en iyi zaman nedir?
En uygun zaman ne zaman hem birbirleriyle istersiniz. Tempo olarak, ev-Login birbirimize daha az zaman ayırma anlamına gelmez acele gerekir iş. Ilişki, sevgi ve dokunma ikiniz temelinde iyi olacak temas etmektir. 7 ve ardından sabah yukarı doğru işe gitmem gerekiyor. Günler kaşıntı olmayabilir başlamak için, ancak el değiştirmek. Sabah 5 dakika süreyle spor ne uyku giderek daha fazla zaman harcayın? Bu 5 dakika merhaba size gün çekimi gibi say. Ben öpücük içinde uyanıyorum. Öneri: güzel sabah nefes nane sakız başucu bir paket için tutun.

Nasıl olup yeterince seks yapmadım biliyorsun?
Bunu anlamak zor olabilir. Hiç hata karşılaştırma ayrılıyor musunuz. Ve biraz daha zaman eski ilişkileri değerlendirir, ya da çok gereksiz hesaplamak için seks daha çok zaman var. Sorununuzu hakkındaki düşüncelerinizi eşinizle, cinsel yaşam, Best of. Her ne cevap, sakin ol. Eğer iyi bir ilişki için bir kez siz kesinlikle sorun sürer istiyorum. Çünkü sorun zaman içinde çözülmezse ve sanat haline gelir uzmanlarına, sorunları çiftler ileriye gitmek için bir hata değil yapılan çözmeye çalışırken, göre.

When ‘Pap smear’ testi olmalıdır?
Her yıl ‘ile kadınların düzenli cinsel yaşam Pap smear’ testi yapmak gerekir. Servikal kanserin erken tespiti de bu testler çok önemlidir. Ne yazık ki, birçok kadın ihmal Bu testi yapmak için hayati önem taşımaktadır.

Erkekler her zaman yatakta eminiz?
Erkekler tarafından kadın olarak No Just da emin değildir. Nasıl “benim kalça çok büyük, çok çarpık bacaklar” erkek gibi düşünmeye yoksa da aynı sorun kapmak deneyim. Bu gibi durumlarda sevdikleriniz için sıkı olarak ne kadar, nasıl bulabilirim büyük söyle onun gibi.

30 yaşından itibaren Kadınların yatakta sağ better?
Hayır, böyle bir kural. Ama sonra kadınlar genellikle 30 daha fazla can ve kişilikleri fit, bu nedenle bu karakter ve vücut yansıtılır çalışır. Ne zaman kendinizi ve enerji gibi zihinsel ve fiziksel olarak daha olacak çok daha yüksek seviyorum. Self-kim ne istediğini ve her zaman çekici olduğunu bilir emin kadın, bu onların cinsel yaşam yansıtılır.

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar İlgili nasıl yapar sorabilir test edilebilir?
Bu tür sorumluluk, her kadın bir konuşma yapmalıdır. Eğer ortak bir, temiz, ayrıca doğal bildirmek için bir doktoru görmek istediğinizden emin olun güvenilir. Ve bozulma bu sorun hakkında onu kişisel olarak algılayabilir gerektiğini söylemek şaşırttı. Bu olay güven vermemekte veya belirtmek için yok. Ne yazık ki, birçok erkek bile bu hastalık ne oldu bilmiyorum, ama bu karar sizi vazgeçirmek gerekir. Aynı zamanda, onun için hazır böyle bir testin sonuçlarını isteyebilir.

Ben banyoya ilişkiden sonra çalıştırmak için gidiyorum. Bu Eşim rahatsız olacak?
Idrar yolu enfeksiyonu, çünkü korku? Eğer öyleyse, haklısın. Çünkü ilişkiler içinde yarım saat sonra her zaman yıkanmalıdır. En kolay yöntem, onları kullanmak zorunda tarafından seks sonra yatakta bir kaç temizleme mendilleri. Sizin bu kirli gerektiğini sanmıyorum abartılı olduğunu düşünüyorum Temizlik olay.

Gerçekten daha kolay tekniği nefes orgazm sağlar mı?
Nefes alma, kalp hızı ve kan basıncı etkilemek için, cinselliği etkiler. Sevgilinizin ile yatağa girmeden önce, bir kaç nefes egzersizleri deneyebilirsiniz. Derin bir nefes alın. Sen, yavaş yavaş geri nefes almış. Size büyük bir rahatlama hissedeceksiniz birkaç kez bu egzersizi tekrar sonra.

Ne şekilde yapmak orgazma ulaşamaz?
Birçok kadın bu sorun yaşayacaksınız. Süre yatağa girerken Uzmanlar tamamen dinlenmek için, bu uygulamaya zordur öneriyorum. Beyin ‘relax komutu böyle bir makine, vücudun otomatik olarak orgazma ulaşmak yanıt vermedi bir robot değil. Eğer, ilk orgazm obsesyon ve cinsellik kurtulmak, tüm zevk orgazm kolaylığı görmek istiyorum. Try to relax. Mum ışıkları, sıcak hamam, seks için uygun ortamı büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?