Profesyonel Saç Ekimi

Profesyonel Saç Ekimi

Evinizin rahatlığında saç ekimi seansları inceleyebilirsiniz. Bu doğrultuda ek ücret ödemeden saç ektirebilir ve güncel saç ekimi fiyatları inceleyebilirsiniz. Saç ekimleri profesyonel uzmanlar tarafından hijyenik bir ortamda uygulanır. Bu kapsamda modern saçlara yeniden daha basit bir şekilde sahip olmanız sağlanır.

Saç ekimlerinde bugün daha kaliteli yöntemler sunulur. Bu kapsamda ise, maksimum düzeyde yeni greftlere sahip olmanız sağlanır. Saç ekimlerinde yaş kriterleri söz konusu değildir. Bu nedenle yaşınız kaç olursa olsun kellikten kurtulmak için saç ektirebilirsiniz.

Profesyonel saç ekimi merkezlerince uygulanan saç ekimleri yüksek teknoloji üzerinden uygulandığından beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılar. Saç ekimleriyle yeniden doğal saçlara sahip olursunuz. Çünkü tüm yöntemlerde doğrudan ömür boyu dökülmeyen ense kısmından dönorlar  tek tek alınarak saçsız alana nakil edilir. Böylece yeni saç köklerinizi ömür boyu sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Saç Kökü Nedir?

Saç kökü adından da anlaşılacağı üzere saç kıllarının en dip kısmı olup en yağlı olan bölümdür. Bu nedenle saç kılları doğrudan bu kısım üzerinden oluşur. Bu bağlamda saç ekimi saç kökü üzerinden uygulanır. Alınan köklerin sağlıklı yani henüz ölmemiş olması son derece önemlidir. Bu kapsamda saç ekimi fiyatları sonrasında operasyonunuz başarılı olarak uygulanır.

Saç Yapısı ve Saç Yapısı Çeşitleri Nedir?

Saç yapısı her insanda farklıdır. Bu nedenle saç ekimi öncesinde saçın yapısı incelenir. Saç yapısı türleri ise ince ve kalın saç telleri olmak üzere toplamda 2 farklı modele ayrılır. Bu doğrultuda saç ekimi öncesinde saçınızın yapısını analiz ettirebilirsiniz. Güncel saç ekimi fiyatları üzerinden de en iyi doktor klinik merkezi bulabilirsiniz.

Saç Ekimi Kimlere Uygundur?

Saç ekimleri herkese uygundur. Bu nedenle saç ekimleri için saçlarınızın dökülmüş olması gerekir. Yalnızca ense kısmındaki köklerin yerinde kalmış olması gerekir. Çünkü tüm saç ekimlerinde doğrudan ense kısmından greftler toplanır. Bu işlem özel bir cihaz üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Bu kapsamda hasta zaman kaybı yaşamaz.

Saç Ekimi Yöntemleri Nelerdir?

Saç ekimleri yöntemleri ise, fut, fue, safir fue, dhi, lazerle saç ekimidir. Bu yöntemler arasında en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimleri seanslar halinde uygulanır. Ense kısmı tıraş edilerek buradan özel cihazlarla ihtiyaç kadar dönorlar yani sağlıklı saç kökleri toplanır. Hemen akabinde toplanan dönorlar soğutulur. Sonrasında greftler doğrudan açılan kanallar üzerinden kel bölgeye özenle tek tek yerleştirilir. Böylece ekim işlemi tamamlanır.

Saç Ekiminin Avantajları Nelerdir?

Saç ekimin avantajları arasında uygun fiyatlı olması,kaliteli olması,garantili sonuç sunması,kurumsal kimlikli firmalarca uygulanması yer alır.

Hangi Aylar Saç Ekimi İçin Uygundur?

Özellikle de yaz ve İlkbahar ayları saç ekimleri için son derece uygundur. Bu aylar içerisinde saç ektirmeniz tavsiye edilir.

Saç Ekimi İçin Yaş Sınırı Nedir?

Saç ekimlerinde yaş sınırı yoktur. Fakat 18 yaşından itibaren ekim yaptırılması daha mantıklıdır.

Saç Ekimi Ne Kadar Sürer?

Saç ekimleri ortalama olarak 1 ila 12 saat arasında devam edebilir. Ekim süreci kliniklerin kalitesine ve uygulanan saç ekimleri yöntemine göre farklılık gösterir.

Saç Ekimi Sonucu Ne Zaman Görülür?

Saç ekimleri sonucu ortalama olarak 3 ay içerisinde görülmeye başlanır. Tam çıkış ise 1 yıl sonrasında görülebilir.

Saç Ekimi Öncesi Nasıl Bir Cilt Bakımı Yapılması Gerekir?

Saç ekimi öncesinde de kaliteli cilt bakımı yaptırılabilir. Bu kapsamda ekimden 1 gün öncesinde kafa derisi yıkanabilir.

Saç Ekimi Sonrası Saç Nasıl Yıkanır?

Saç ekimleri sonrasında saçlar kaliteli şampuan üzerinden yıkanabilir. Ekimden en az 3 ay sonrasında hafif düzeyde duş alınabilir.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimleri fiyatlarına 7/24 bakabilirsiniz. Gelecek dönemlerde fiyatların değişebileceğini unutmamalısınız.

https://www.sapphirehealthclinic.com/tr/sac-ekimi/ bilgi için hemen tıklayın.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: