Piezo Burun Estetiği Nedir?

Kadınlar ve erkekler estetik algılarından kaynaklı ya da sağlıklarında problem çıkarak vücut bölgeleri için estetik yaptırma yolarına gitmektedirler. Bunların başında da oranları arasında fark olmayacak şekilde burun estetiğinin olduğu görülmektedir. Burun estetiği arasında hızla yayılan Piezo Burun Estetiği ise merak konuş olmuştur. Buna göre piezo burun estetiği nedir;

  • Açık bir burun estetiği ameliyatıdır,
  • Küçük bir kesik ile işlem gerçekleştirilir,
  • Rahatsız eden kemik alınır ve buruna şekil verilir,
  • Hastalar ameliyat günü içinde taburcu olabilmektedir,
  • Rahatsızlık veren kemiğin kesilme şekli ses dalgalarıyla gerçekleştirilir.

Burun Estetiği

Görüntü bakımından rahatsız eden burundaki kemiğin alınması olan burun estetiği işlemi ile birçok hasta sağlığına kavuştuğu gibi istedikleri görüntüye de ulaşabilmektedirler. Gelişen tedavi yöntemler arasında piezo burun estetiği oldukça önemli bir yerde durmaktadır.

Piezo Burun Estetiği Açık Mı?

Günümüzde yaygın şekilde gerçekleşen estetik müdahaleler arasında burun estetiği bulunmaktadır. Şu sıralar popüler olan piezo burun estetiği nedir dendiğinde ilk akla gelen açık ameliyat olup olmadığıdır.

Piezo burun estetiği genellikle açık bir şekilde yapılır. Bunun sebebi operasyon ile yüksek başarı elde etme olasılığının arttırılmasıdır.

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: