Karın Germe (Abdominoplasti) Nedir?

Karın Germe (Abdominoplasti) Nedir?

Abdominoplasti yani karın germe ameliyatı hızlı bir şekilde uygulanır. Bu işlem doğrudan modern ameliyathane üzerinden gerçekleştirilir. Bu nedenle karın germe ameliyatı fiyatları inceledikten sonra ameliyathane bölümünü de doktor klinik sitesinden inceleyebilirsiniz. Tavsiye edilen liposuction gibi karın gerdirme ameliyatı da 60 dakika içerisinde dahi tamamlanabilir.

Garantili bir şekilde uygulanan karın germe ameliyatı konusunda birçok ayrıntılara dikkat etmelisiniz. İlk olarak karın germe ameliyatı fiyatları incelemelisiniz. Bu kapsamda en uygun doktor kliniğinden liposuction ve karın gerdirme ameliyatları yaptırabilirsiniz.

Abdominoplasti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Abdominoplasti ameliyatı sağlıklı bir şekilde uygulanır. İlk olarak karın germe ameliyatı karın kısmı incelenir. Sonrasında bu bölge derisi simetrik olarak gerdirilir. Böylece karın germe ameliyatı fiyatları inceleyen hastalar daha ince karın bölgesine sahip olur.

Karın Germe Ameliyatına Neden İhtiyaç Duyulur?

Karın gerdirme ameliyatlarına karın kısmındaki fazla yağlardan kurtulmak ve daha ince karın bölgesine sahip olmak için ihtiyaç duyulur.

Karın Germe Estetiği Kimler İçin Uygundur?

Karın germe estetiği daha çok karın bölgesinde aşırı yağlanma ve sarkma olanlar için uygundur. Bu ameliyat türü başlı başına zayıflatma uygulamasıdır.

Karın Germe Ameliyatında İyileşme Süreci

Karın bölgesi germe ameliyatında iyileşme süreci sadece 7 gündür. Bu süreç sonrasında hastalar iş ve sosyal hayatına devam edebilir.

Ameliyat Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ameliyat sonrasında hareketli yaşama sahip olunmalıdır. Günlük bol miktarda taze sebze ve meyve tüketilmelidir.

Abdominoplasti Ameliyatı Ağrılı Mıdır?

Abdominoplasti ameliyatı ağrılı değildir. Bu ameliyat türü ağrısız bir şekilde uygulanır. Bu nedenle ameliyat süreci ve sonrasında hastalar ağrı hissetmezler.

Karın Germe Ameliyatında Kullanılan Yöntemler

Karın germe ameliyatlarında kullanılan yöntemler oldukça fazladır. Bu yöntemler arasında; cerrahi işlem ilk sırada yer alır. İkinci sırada ise, lazer sistemle karın germe, egzersizlerle karın germe tedavisi söz konusudur.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Güncel olarak karın bölgesi germe ameliyatları ücretlerine ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda ek ücret ödemeden bu ameliyatı olabilirsiniz. Karın gerdirme ameliyat fiyatları ülkeler arasında da farklılık gösterir. Bu nedenle bu ameliyat türü ülkemizde daha ucuz fiyattan uygulanır. Yurtdışından ülkemizi ziyaret eden birçok turistler tarafından da karın gerdirme ameliyatları tercih ediliyor.

Liposuction Nedir?

Liposuctionlar, en etkili ve hızlı neticeler sunan fazla yağ yok edici tedavidir. Bu yöntem geçmişten günümüze dek yoğun bir şekilde uygulanır. Birçok farklı türleri de mevcuttur.

Liposuction Nasıl Yapılır?

Yöntem daha çok seanslar halinde uygulanır. En zorlu yağları dahi maksimum 5 seans üzerinden yok edebilir. İlgili alanda en uygun yöntem sunulur. Böylece fazla yağlar hızlıca eritilebilir.

Liposuction Öncesi

Uygulama öncesinde kullanılan cilt bakım ürünlerine ara verilebilir. Kaliteli bir uyku süreci geçirilmesinde fayda vardır. Bunun haricinde uygulama öncesi yapılması gerekenler yoktur.

Liposuction Kimler İçin Uygundur?

Yöntem doğrudan fazla yağlara maruz kalanlara, deri sarkması ve kırışıklıklara sahip olanlara uygundur. Uygulamanın en büyük artıları arasında her yaşa hitap etmesidir. Bu nedenle ileri yağ grubundaki bireyler de güvenle yöntemden faydalanabilir. Ayrıca liposuction seansları da ameliyat sonrasındaki ilk 10 gün içerisinde uygulanabilir.

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

Islak teknik, ultrasonik teknik ve lazer teknik olmak üzere toplamda 3 farklı liposuctionlar tekniği mevcuttur. Bu kapsamda en ideal olan teknikten faydalanabilirsiniz.

Liposuction Fiyatları

Hızlı bir şekilde liposuctionlar fiyatına bakabilirsiniz. Fiyat değerlendirmesini seanslar öncesinde yapabilirsiniz. Ayrıca tüm tekniklerin fiyatları farklı olabiliyor. Buna ek olarak seans miktarı da uygulama fiyatlarının farklı olmasında etkilidir.

Çeşitli cilt sorunlarınızdan kurtulmak adına da liposuctionlardan faydalanabilirsiniz. Çünkü birçok cilt kusurları doğrudan fazla yağlara bağlı olarak meydana geliyor. Böylece seanslar sonrasında daha parlak ve kusursuz cilde sahip olursunuz.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: