En İyi Selülit Bakım Yöntemleri, Ürünler ve İçerikler Nelerdir ?

Anti selülit veya selülit sabunları çok faydalı olabilmektedir. Selülit görünümünüzü azaltmak için özel bir selülit bakım yöntemi seçip uygulayarak 8 haftalık bir zaman içinde iyi bir sonuç alabilirsiniz.

Selülit masaj yağı veya yeşil çay veya yosun içerikli Suna Dumankaya selülit çözümleri de cildinizi gerginleştirip yenileyen bakım yöntemleri arasındadır.

Mağazalarda çok çeşitli selülit kremi çeşitleri mevcuttur, sizin en işe yarayan yöntemler ile bakım yapmanız önemlidir. Portakal kabuğu görünümünü selülit çayı gibi değişik bitkisel içerikler içeren ürünlerle de hafifletebilirsiniz.

Bitkilerden elde edilen xanthine (ksantin) gibi içerikler selülite karşı etkili olurlar çünkü yağ çözülmesini kolaylaştırır. Cocoa (kakao) da bu konuda etkilidir. Chrysanthellum indicum (kasımpatı) da aynı şekilde etkili olan bir bitkisel içeriktir.

Theobromine (theobroma kakao esansı) yağ çözülmesini kolaylaştırır. Golden chamomile içeriği de yağ depolanmasını engeller. Malvaceae içeriği de selülit görünümünü azaltır. Kuşburnu da temizleme, yumuşatma ve pürüzsüzleştirme konusunda etkili bir içeriktir. Echinacea içeriği de cildin pürüzsüz görünümüne yardımcıdır.

Çeşitli selülit bakım teknikleri ve ürünlerinin yanısıra selülit yağı ile yapılan selülit masajı da bu hoş olmayan pürüzlü görünümü azaltmakta faydalıdır.

Doğal olarak selülit diyeti veya selülit ekzersizleri ile de, diğer yöntemler ile birlikte, daha da iyi sonuçlara ulaşmak mümkündür.

Bu yöntemler arasında en iyi uygulayabileceğiniz yöntemi seçin! Bir yöntem işe yaramazsa, başka bir yöntemi deneyin. Kararlı olup pes etmezseniz bu selülit giderme yöntemleri ile selülitlerinizi kesinlikle azaltabilirsiniz.

Size evinizde kolayca uygulayabileceğiniz eşsiz bir spa selülit bakımı çözümü de öneririz. Sekiz haftalık bir klinik uygulama sonucu yüzde 55 oranında selülit azalması görülmüştür. Bu yöntem yağı azaltır ve atıkların atılmasına yardım eder, cildinizin sıkılığını arttırır ve bozuk görünümlü bölgelerde bile pürüzsüzleşmesini sağlar.

Admin

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: