Ekinezya ile Gribe Savaş Açın

Ekinezya ile Gribe Savaş Açın

Ekinezya grip konusunda son dönemlerin en sık kullanılan ürünleri arasında yer almaktadır. Özellikle içerisinde bulundurduğu bağışıklık kuvvetlendirici seçenekler sayesinde elde edilecek olan etki daha da nitelikli olmaktadır. Ekinezya ve diğer bitkilerin kullanılması alternatif tıbbın en sevilen seçeneklerindendir. Bu aynı zamanda tamamlayıcı tıp olarak da tanımlanmaktadır. Gribe karşı daha nitelikli bir duruş sergilemek ve günlük hayatınızdan kopmadan hastalığı atlatmak isterseniz alternatif tıp size gerekli desteği sunacaktır.

Kullandığınız Düzenli İlaçlara Dikkat!

Bitkisel destek alırken kesinlikle doktorunuzdan onay almanız gerekir. Kullandığınız ilaçların kesinlikle düzenli olması gerekmektedir. Bu aşamada ilaçlar ile kullandığınız bitkisel ürünlerin herhangi bir şekilde yan tesire girip girmediğinin de incelemesinin yapılması lazımdır. Kullandığınız ilaçlar ile ters etki yapacak bitkisel takviye almak sağlığınızı riske atabilir.

Doktor Onayı

Alternatif tıp konusunda sizi yönlendiren kişinin kesinlikle tıpta uzmanlığı olmalıdır. Ancak bu şekilde genel tıbbi prensiplerden kopmadan uygulama yapılabilmektedir. Kendi hastalığınız ile alakalı uzmanınıza da alternatif tıptan yardım aldığınızı bildirmeniz gerekir.

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: