Cinsel Gücünüzü Nasıl Arttırırsınız ?

Erkeklerin karşılaştığı en büyük sorunlardan biri cinsel potansiyellerini kaybetme korkusudur.

İş temposu, yaşam tarzı, stres ve diğer nedenler cinsel performansı düşürebilir.

Çinko, testosteron yapımında kullanılan bir mineraldir. Çinko eksikliği düşük testosteron seviyelerine yol açabilir.

Öncelikle bir uzmana görünmeli ve çinko seviyenizi ölçtürmelisiniz. Pek çok sağlık sorunu cinsel performansı etkileyebilir.

Erektil disfonksiyon, genital malformasyonlar veya cinsel direnç oluşabilir. Düzenli kontroller faydalıdır.

Ne kadar çok egzersiz yaparsanız, o kadar çok testosteron üretirsiniz. Orta yoğunlukta 30 dakika yürüyen erkekler, haftada dört gün daha az yürüyenlere göre yaklaşık %65 daha az cinsel sorun yaşıyor.

Sonbahardan kışa güneş ışığı miktarı azaldığında vücut saati değişir. Mutluluk hormonu serotoninin daha az salgılanması.

Bu, cinsel arzunun azalmasına ve başarı korkusuna yol açabilir. Hormonların yatıştığı sonbahar ve kış aylarında libido düşebilir.

Kan testleri hormon seviyelerini ölçebilir. İlişkiyi başlatırken veya sürdürürken hayatın stresini yatak odasına taşımayın.

Hayatın koşuşturması sizi hızlı cinselliğe götürür. İlişki sırasında yavaşlamaya çalışın ve anın tadını çıkarın. Cinselliği ikinci plana atmayın veya doğru uzay-zaman kavramını bulmaya çalışmayın.

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen: