• DOLAR
  7,8687
 • EURO
  9,3890
 • ALTIN
  458,01
 • BIST
  1.342
Cinsel doyumsuzluk nedir?

Cinsel doyumsuzluk nedir?

Cinsel doyumsuzluk, cinsel doyumsuzluk hastalığı, cinsel doyumsuzluk ne demek, cinsel doyumsuzluk hastalığı nedir bu soruların en açıklayıcı yanıtı makalemizde bulabileceksiniz. Kendinizin ya da partnerinizin cinsel doyumsuzluk yaşadığını düşünüyorsanız mutlaka bu problemden kurtulmak için tedavi olunması gerektiğini bilmelisiniz. Aksi durumda ikili ilişkiler bozulacaktır.

Cinsel doyumsuzluk, kadınlarda nemfomani erkekler ise hiperseksüalite olarak isimlendirilen her dakika cinselliği düşünme, sürekli cinsel ilişkide bulunmaya rağmen bir türlü doyuma ulaşmayan, cinsel ilişkide bulunulmadığı zamanlarda kendini kötü hissetme olarak tanımlanan ciddi bir rahatsızlıktır.

Cinsel doyumsuzluk yaşayan kadın veya erkek saatlerce cinsel ilişkide bulunsalar bile doymadıklarını ifade ederler. Her daim kendilerini çekici hisseden bu kişiler her gün cinsel ilişkide bulunmak isterler.

Azgın, cinselliğe düşkün ve güçlü olarak kendilerini ifade eden bu kişiler cinsel doyumsuzluk sebebiyle partneriyle ciddi problemler yaşamaktalar. Çünkü sürekli cinselliği düşünmek ve her gün cinsel ilişkide bulunup hayatı cinselliğe adamak partneri bir hayli yorar ve hatta cinsellikten soğutur. Bu sebeple cinsel doyumsuzluk problemi olan kişiler bir süre sonra tek partnerli ilişkiden uzaklaşırlar. Hatta evlenmeye bile sıcak bakmazlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?