Beyaz Eyeliner Nasıl Sürülür?

Beyaz Eyeliner Nasıl Sürülür?

Bayanlar, her gün yaptığınız sıradan makyajlardan kurtulmak ve makyajınıza biraz daha farklılık katmak mı istiyorsunuz ? Gözlerinize uygulayacağınız beyaz tonları, yüzünüze daha genç, parlak ve canlı bir görünüm kazandıracaktır. Bu konumuzda beyaz eyelinerın nasıl sürüldüğünü ve hangi makyajlarla kullanıldığını sizlerle paylaşacağız.

 beyaz-eyeliner-nasil-surulur

 

Beyaz eyeliner nasıl sürülür ? Beyaz far nasıl kullanır ?

Bayanlar, hem gündüz hem de gece, gözlerinize canlılık ve parlaklık katmak için beyaz eyeliner kullanabilirsiniz. Eğer tercihiniz kalın eyeliner çekmekten yana ise, beyaz eyelinerı ince bir şekilde çekmeye dikkat etmelisiniz aksi halde biraz abartılı durabilir.

Kedi bakışlarını seviyorsanız, siyah eyeliner sonrasında üzerine hafif beyaz eyeliner çekebilirsiniz. Bu uygulama hem gözünüzü ön plana çıkartacak hem de bakışlarınıza çekici bir görünüm kazandıracaktır.

Beyaz eyeliner kullanırken zorlanıyorsanız, aynı sonucu beyaz farlada alabilirsiniz. Göz kapağınıza beyaz far sürün ve ardından ince siyah eyeliner kullanarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz. İşte gözlerinizi harika gösterecek göz makyajı bu kadar basit !

Gece gezmelerinde veya katılacağınız özel davetlerde kırmızı tonlarında bir ruj ve beyaz eyeliner kullanırsanız tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Hem güzel hem de modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. Eğer gündüz beyaz eyeliner kullanmak istiyorsanız, dudaklarınızda ten renginiz uyumlu bir ruj kullanabilirsiniz. Bu sayede daha doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?